Інвестиційна програма на 2018 рік

Обґрунтування необхідності впровадження інвестиційної програми Комунального підприємства «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради на 2018 рік

Комунальне підприємство «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради має намір впровадити інвестиційну програму на 2018 рік.

Інвестиційна програма  передбачає заходи для підвищення рівня надійності та забезпечення ефективної роботи систем централізованого теплопостачання, економію енергоресурсів та поліпшення якості послуг в одному з обслуговуємих районів м. Дніпро.

Заходи Інвестиційної програми КП «Коменергосервіс» направлені на оновлення основних фондів, підвищення ефективності функціонування об’єктів теплопостачання, оптимізацію технологічних витрат та втрат теплової енергії, підвищення якості надання послуг, рівня організації  та  витрати на експлуатацію обладнання.

Основний об’єм теплотрас був побудований або реконструйований в 1970-1980-і роки, і зараз практично повністю використав свій ресурс. Найбільш частою причиною пошкодження трубопроводів теплових мереж (до 80%) являється зовнішня корозія, викликана в основному контактом метала труб з водою при періодичному або постійному затопленні ґрунтовими чи поверхневими водами. Можна зробити висновок, що проблема корозії теплопроводів в результаті невідповідності їх конструкції фактичним умовам експлуатації має практичне значення насамперед з точки зору їх впливу на термін служби теплопроводів.

Значними витратними складовими тарифу з централізованого теплопостачання є витрати на енергоносії  (теплоносій та електроенергія). Для зменшення теплових втрат при транспортуванні теплоносія, при формуванні інвестиційної програми на 2018 рік було надано перевагу заходу по Реконструкції теплових мереж від УТ-1 після переходу на опори з бетонних блоків до УТ-2 м.Дніпро. Зазначені теплові мережі знаходяться в районі вул.Немировича-Данченко. Роботами передбачено виконання заміни двох трубопроводів Д=300мм (виконують функцію зворотного трубопроводу) на один Д=426/560 мм. з попередньо ізольованих труб .Загальна протяжність ділянки теплової мережі, що прокладається, становить 1096,5 м ( у однотрубному обчисленні).

Загальний обсяг фінансування  інвестиційної програми складає 8543,011 тис. грн. Джерелом фінансування програми являються амортизаційні відрахування.

За підсумками виконання інвестиційної програми підприємством буде знижено втрати теплової енергії у продовж опалюваного сезону на 3629,4 Гкал. Вивільнені кошти буде залучено для подальшого відновлення, заміни та ремонту основних засобів КП «Коменергосервіс».

Пропозиції та зауваження до Інвестиційної програми просимо надсилати КП “Коменергосервіс” за електронною адресою: komenergo@i.ua, або поштою: 49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б, з позначкою в темі листа “Інвестиційна программа на 2018 рік” у період з 12.02.2018р. по 26.02.2018р.

  12.02.2018 року

Інвестиційна програма 2018