ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2019 рік»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 24 вересня 2019 року, схвалено проект постанови НКРЕКП «Про     схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  на 2019 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  на 2019 рік» за місцем надання послуг КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  .

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  на 2019 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 04 жовтня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, буд. 19, м. Київ, 03057; e-mail: tikhonchik@nerc.gov.ua, контактна особа: Тихончик Вікторія Сергіївна, тел. (044) 207-19-68.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  на 2019 рік» відбудеться 08 жовтня 2019 року об 10:00 в приміщенні актового залу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ за адресою: вул.Артільна,6б, (актовий зал), м. Дніпро.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 04 жовтня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, ул. Володимира Мономаха, 17-А, м.Дніпро; e-mail: energo.dp@newline.net.ua, в копії tikhonchik@nerc.gov.ua.

27.09.19 року