Комунальним підприємством «Коменергосервіс» 09.12.2021р. о 15:00 планується проведення слухань з питань публічної звітності про свою діяльність.

Проведення заходу  буде проходити в онлайн-форматі, а саме:

– враховуючи карантинні обмеження, проведення слухань з питань публічної звітності про свою діяльність заплановано у вигляді Zoom-конференції на 09.12. 2021 о 15:00, тривалість заходу 1 година;

– за посиланням

https://us04web.zoom.us/j/3812214107?pwd=OHBwSU14aXhUaWVuM256K2lzMkpLUT09

мешканці територіальної громади міста будуть мати можливість ставити запитання під час слухань у чаті Zoom-конференції у текстовому форматі через коментарі до директора підприємства КОНЕЛЬСЬКОЇ Ольги та інших спеціалістів підприємства за напрямками діяльності;

– текстові запитання із чату Zoom-конференції, які стосуються виключно діяльності підприємства, мешканці зможуть озвучити наживо у порядку черги їх відображення у чаті після наданої можливості модератом озвучити питання голосом через підключення мікрофону.

Важливо! У разі озвучення запитання наживо, мешканцю необхідно назвати своє прізвище, ім’я та по-батькові, зазначити організацію (установу, заклад, підприємство тощо), якщо він є її представником або адресу, за якою він мешкає. На озвучення питання буде надано 1 хвилину.