Інвестиційна програма на 2019 рік

Обґрунтування необхідності впровадження Інвестиційної програми Комунального підприємства «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради на 2019 рік.

Комунальне підприємство «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради має намір впровадити інвестиційну програму на 2019 рік.

Інвестиційна  програма передбачає заходи для підвищення рівня надійності та забезпечення ефективної роботи систем централізованого теплопостачання, економію енергоресурсів та поліпшення якості послуг в одному з районів м. Дніпро.

Заходи Інвестиційної програми КП «Коменергосервіс» направлені на оновлення основних фондів, підвищення ефективності функціонування об’єктів теплопостачання, оптимізацію технологічних витрат та втрат теплової енергії, підвищення якості надання послуг, рівня організації  та  витрат на експлуатацію обладнання

Основний об’єм тепломереж був побудований або реконструйований в 1970-1980-і роки, і зараз практично повністю використав свій ресурс. Найбільш частою причиною пошкодження трубопроводів теплових мереж (до 80%) являється зовнішня корозія, викликана в основному контактом метала труб з водою при періодичному або постійному затопленні грунтовими чи поверхневими водами. Можна зробити висновок, що проблема корозії теплопроводів в результаті невідповідності їх конструкції фактичним умовам експлуатації має практичне значення насамперед з точки зору їх впливу на строк служби теплопроводів.

Значними витратними складовими тарицфу з централізованого теплопостачання є витрати на енергоносії. Для зменшення теплових втрат при транспортуванні теплоносія, при формуванні інвестиційної програми на 2019 рік було надано перевагу  заходу по Реконструкції дільниці магістральної теплової мережі по вул. Немировича-Данченко, 26-30, м.Дніпро. Зазначені теплові мережі знаходяться на ділянці вулиці Немировича-Данченко Самарського адміністративного району міста Дніпро. Роботами передбачено виконання заміни двох трубопроводів Д=325мм (виконують функцію «зворотного» трубопроводу) на один Д=426/560 мм, а також заміни трубопроводу Д=530мм (виконує функцію «подавання») на Д=426/560 мм. Загальна протяжність ділянки теплової мережі, що демонтується, становить 990 м в однготрубному обчисленні. При цьому прокладання нової теплової мережі передбачено із труб попередньоізольованих теплоізоляційним шаром з пінополіуретану та оболонкою з оцинкованої сталі.

Загальний обсяг впровадження заходу  інвестиційної програми складає 8261,953 тис. грн. Джерелом фінансування програми являються амортизаційні відрахування.

За підсумками виконання інвестиційної програми підприємство буде знижено втрати теплової енергії у продовж опалювального сезону на 2723,353 Гкалл. Вивільнені кошти буде залучено для подальшого відновлення, заміни та ремонту основних засобів КП «Коменергосервіс»

Пропозиції та зауваження до Інвестиційної програми просимо надсилати КП “Коменергосервіс” за електронною адресою: komenergo@i.ua, або поштою: 49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б, з позначкою в темі листа “Інвестиційна программа на 2019 рік” у період з 09.08.2018р. по 23.08.2018р.

09.08.2018 року

Інвестиційна програма 2019 рік

Пояснювальна записка

Фінансовий план (Додаток №3)

Фінансовий план (Додаток №4)

Протокол відкитих обговорень’

09.10.19 року
Протокол 2